GDAŃSK | ul. Łódzka 3

+48 514 932 222 | biuro@rental24.pl

Zobacz jak działa nasza wypożyczalnia

Wynajmem samochodów bez kaucji na terenie Gdańska Gdyni i Sopotu zajmujemy się już wiele lat. Przed otwarciem wypożyczalni zauważyliśmy jak wielki problem mają ludzie przy wypożyczeniu auta: stare auta, niesłowni wynajmujący, problem z kontaktem … Postanowiliśmy wprowadzić nową jakość w branży wynajmu samochodów bez kaucji. Dla nas najważniejszymi składnikami wysokiej jakości wynajmu są: nowoczesne i bezpieczne samochody, wzorowy kontakt z klientem, kultura pracy oraz punktualność.

Samochody

Bez nich nie było by wypożyczalni. Zapewniamy samochody wysokiej jakości i regularnie serwisowane. Auta są dobrze wyposażone i zapewniają wygodę w podróżach biznesowych i służbowych. Bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego dbamy by serwis aut był najwyższej jakości. Gwarantujemy zadbane z małymi przebiegami.

Wyposażenie Dodatkowe

Wiemy że auto to nie wszystko. Dlatego zadbaliśmy o to żeby w naszej ofercie nie zabrakło fotelików dla dzieci, GPSów, CD Radia i łańcuchów. Na drogach może wydarzyć się wszystko, warto być na to przygotowanym.

Od biznesu po wakacje

Jeśli potrzebujesz auta na weekend, wakacje lub do pracy – dobrze trafiłeś! Zawsze staramy się wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Ofertę mamy tak skomponowaną że zadowoli prywatną osobę na wakacjach oraz człowieka biznesu który chce komfortowo dojechać na spotkanie.

Zapraszamy do kontaktu, pomożemy podjąć decyzję:
+48 514 932 222

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ZNAJDŹ NAS W MEDIACH

Tak nas oceniają nasi klienci w serwisie google