Stylowa i pakowna Skoda w naszej wypożyczalni!

W naszej ofercie kolejne auto spełniające oczekiwania klienta w naszej wypożyczalni. Duży bagażnik oraz komfortowe wnętrze uprzyjemni załatwianie spraw w Gdańsku. Więcej informacji w naszym cenniku aut na wynajem.

Napisano w Bez kategorii

Świeże auta w naszej ofercie 2017 ;)

Z przyjemnością informujemy że do naszej małej floty doszły świeże praktyczne samochody na wynajem. Poniżej podajemy tam kilka fotek a po szczegóły zapraszamy do oferty :)

Peugeot Partner


Ford C-MAX

Napisano w Bez kategorii

Czy oglądałeś nasze auta na YOUTUBIE?

Prowadzimy prezentacje naszych samochodów na youtubie. Wszystko po to żeby jeszcze wygodniej pokazać klientowi jakie auta mamy w ofercie. Na filmie nic sie nie ukryje. Zapraszamy na nasz kanał. Filmów będzie coraz więcej!

YOUTUBE WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW RENTAL24

Napisano w Bez kategorii

Pamiętajcie o zimowych oponach!

SAMSUNG CAMERA PICTURES
Nasze auta jeżdżą na zimówkach. Mamy gwarancję że dajemy wam do dyspozycji auta w pełni bezpieczne. Jednak warto pamiętać że opona to nie wszystko i zawsze trzeba dostosować prędkość do warunków panujących na drodze.

Napisano w Bez kategorii

Nowe samochody w naszej ofercie!

 

Zobacz nasz cennik z nowymi samochodami. Tym razem do rodziny dołączył VW UP z 2015 roku oraz sprytną nawigacją, razem z CITROENEM C3 w benzynie z 2015 roku. Dwa auta to bardzo wdzięczne i przyjemne pojazdy do poruszania się po mieście.

Napisano w Bez kategorii

Wynajmujemy Samochody i dostarczamy na lotnisko.

Gdańsk Lotnisko

 

Warto zaznaczyć że częścią naszej oferty jest wynajem wypożyczonych samochodów na lotnisku w Gdańsku. Po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym dostarczamy samochodów o wybranej godzinie na lotnisko w Gdańsku. Więcej przeczytasz w naszej ofercie wypożyczalni na lotniku.

Napisano w Bez kategorii

Nowe Opony w Samochodach.

SAMSUNG CAMERA PICTURES
Dbając o bezpieczeństwo naszych klientów. W momencie kiedy średnia temperatur przekracza odpowiednią wartość wymieniamy opony w naszych samochodach:)

Napisano w Bez kategorii

Kolejne auto w naszych szeregach.

Przedstawiamy wam Renault Scenic III Dci 110KM . Bardzo przyjemne auto do załatwiania miejskich spraw. Poniżej możesz zobaczyć go z bliska:

 

Napisano w Bez kategorii

Nowości w wypożyczalni.

mon pr

Przedstawiamy Państwu dwa nowe samochody w naszej ofercie. Są to Skoda Citygo oraz stylowy Ford Mondeo. Szczegóły i zdjęcia zobaczą Państwo w naszym cenniku wypożyczalni.

Napisano w Bez kategorii

Opel Corsa – Wygląd w środku i na zewnątrz

Kolejne auto w prezentacji. Małe, sprytne i oszczędne. Jak na taki mały samochód, środek jest bardzo komfortowy. Idealne auto do załatwiania spraw na mieście. Polecamy!

Napisano w Bez kategorii