GDAŃSK | ul. Łódzka 3

+48 514 932 222 | biuro@rental24.pl

308-pr_Kopiowanie.jpg

Często dostajemy pytania czy nasze samochody są regularnie serwisowane i czy mają opony przystosowane do zimowych warunków. Odpowiedź brzmi TAK ? Regularnie serwisujemy samochody w naszej Gdańskiej wypożyczalni. Regularnie są sprawdzane płyny, zimowe opony, zawieszenie. Dzięki temu możesz mieć pewność że nasz samochód nie zawiedzie Cię przy załatwianiu spraw w Gdańsku.

Poniżej jeden z naszych nowych nabytków w wypożyczalni. Bardzo komfortowy Peugeot 308 Kombi

Kontynuuj czytanie

Świeże auta w naszej ofercie 2017 ;)

parc-max_Kopiowanie.jpg

Z przyjemnością informujemy że do naszej małej floty doszedł świeże praktycznie samochód na wynajem. Poniżej podajemy tam kilka fotek a po szczegóły zapraszamy do oferty ?

Peugeot Partner

Ford C-MAX

Kontynuuj czytanie

Czy oglądałeś nasze auta na YOUTUBIE?

Prowadzimy prezentacje naszych samochodów na youtubie. Wszystko po to żeby jeszcze wygodniej pokazać klientowi jakie auta mamy w ofercie. Na filmie nic sie nie ukryje. Zapraszamy na nasz kanał. Filmów będzie coraz więcej!

YOUTUBE WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW RENTAL24

Kontynuuj czytanie

Pamiętajcie o zimowych oponach!

opony_Kopiowanie.jpg

Nasze auta jeżdżą na zimówkach. Mamy gwarancję że dajemy wam do dyspozycji auta w pełni bezpieczne. Jednak warto pamiętać że opona to nie wszystko i zawsze trzeba dostosować prędkość do warunków panujących na drodze.

Kontynuuj czytanie

Nowe samochody w naszej ofercie!

Zobacz nasz cennik z nowymi samochodami. Tym razem do rodziny dołączył VW UP z 2015 roku oraz sprytną nawigacją, razem z CITROENEM C3 w benzynie z 2015 roku. Dwa auta to bardzo wdzięczne i przyjemne pojazdy do poruszania się po mieście.

Kontynuuj czytanie

Nowe Opony w Samochodach.

opony_Kopiowanie.jpg

Dbając o bezpieczeństwo naszych klientów. W momencie kiedy średnia temperatur przekracza odpowiednią wartość wymieniamy opony w naszych samochodach:)

Kontynuuj czytanie

Nowości w wypożyczalni.

citigo_pr_Kopiowanie.jpg

Przedstawiamy Państwu dwa nowe samochody w naszej ofercie. Są to Skoda Citygo oraz stylowy Ford Mondeo. Szczegóły i zdjęcia zobaczą Państwo w naszym cenniku wypożyczalni.

Kontynuuj czytanie

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ZNAJDŹ NAS W MEDIACH

Tak nas oceniają nasi klienci w serwisie google